iTarkvara

Vajalikud programmid nii Windowsile kui MACile.

Äriplaani koostamine

Äriplaan programmiga saate äriplaani koostada. Äriplaani osad on võetud töötukassa äriplaani koostamise õpetuse kodulehelt. Valmis äriplaani saate välja printida. Äriplaani faili võib salvestada Äriplaani rakenduse formaati või RTF faili formaati. Viimast faili formaati saab avada ka Microsoft Word'is. Äriplaani rakendus sisaldab kõike vajalike vormindamise töövahendeid ja samuti saab selles koostada diagramme. Äriplaani rakendus sisaldab näidis äriplaani.

Programm töötab Windows'i keskkonnas.

Äriplaani rakendus tuleb alla laadida, lahti pakkida ja kopeerida soovitud asukohta. Programm käivitud „Äriplaan.exe“ failist.

Fail on siin: Äriplaan

Uudised

Tulekul on uued e-raamatud. E-raamatute sisu on sunatud teatme teostele (entsüklopeediad). E-raamatute tegemine on seotud kasutajatest, kas neil on neid vaja. E-raamatute lugemise programm on tehtud nii Windowsile kui MACile.

Kevade jooksul saab ülesse pandud uus rakendus, „Äriplaan“. See rakendus on suunatud äriplaani koostamisele. Rakendus sisaldab kõike äriplaani koostamise osasid, mis on üles pandud töötukassa kodulehel.

Autoriõigus © 2019 Janek Soomets | E-post: janek.sm@mail.ee | Tel: 3220499