itarkvara.ee

Tere tulemast itarkvara.ee rakenduste lehele, siin saate allalaadida rakendusi!Video Subtiitrite Helindaja

Selle rakendusega saate vaadata video faili ja kuulata SRT subtiitreid heliliselt. Siin on kasutataud Eesti Keele Instituudi poolt loodud kõnekorpust (Festivali kõnesünteesi). Video mängijana on kasutatud Windows Media Playerit.

Kui olete rakenduse allalaadinud, siis pakkige allalaaditud RAR fail (SubtiitriteHelindajaInstall.rar) soovitud kohta lahti. Peale failide allalaadimist ja lahti pakkimist käivitage "SubtiitriteHelindajaInstall.exe" fail, klikkides selle peale. Install fail küsib kuhu soovite rakenduse paigaldada, see on oma soovi järgi (ainult ei saa paigaltada programmi Program Files kausta, sest see on kaitstud). Peale rakenduse installimist asuvad kõnesünteesi failid "C:" kettal "festival" nime all. Kui rakendus on paigaldatud siis Subtiitrite Helindaja käivitub "SubtiitriteHelindaja.exe" failile klikkides.

Rakenduse deintallimisel tuleb failid kustutada - programmi failid (kuhu need paigaldasite) ja festivali failid "C:" kaustast.

NB! Kui video vaatamiseks on teil vaja koodekseid, siis need saate K-Lite koodeksite paketist. Koodeksid: K-Lite.

Rakenduse saate siit allalaadida: Subtiitrite Helindaja.Uudised ja tulekul!

Järgmise aasta sees valmivad veel mõned rakendused. Rõhk on suunatud Java rakendustele veebis (Applet rakendused). Praegust on valmimas Java rakendused: Paint, Text ja Table. Need kõik rakendused on suunatud kõikidele kasutajatele ja on täiesti tasuta. Lühidalt, Paint on joonistamis programm, millega on võimalik nii keerulisi kui kergeid joonistusi maalida. Text sarnaneb Windows'i rakendusega 'Word'. Table on tabeliarvutus programm, millega on ka võimalik teha raamatupidamist. Samuti on valmimas veel Messenger'i rakendus, ja loodame et sellele tuleb ka kasutajaid.Autoriõigus © 2017 Janek Soomets

Kontakt: e-post: janek.sm@mail.ee; telefon: 3220499