itarkvara.ee

Tere tulemast itarkvara.ee rakenduste lehele, siin saate allalaadida rakendusi!Video Mängija + SRT Helindaja rakendus

Selle rakendusega saate vaadata video faili ja kuulata SRT subtiitreid heliliselt. Siin on kasutataud Eesti Keele Instituudi poolt loodud kõnesünteesi.

Kui olete rakenduse allalaadinud, siis pakkige allalaaditud RAR fail soovitud kohta lahti. Peale failide allalaadimist ja lahti pakkimist käivitage "Video SRT Helindaja Install.exe" fail, klikkides selle peale. Install fail küsib kuhu soovite rakenduse paigaldada, see on oma soovi järgi. Peale rakenduse installimist asuvad kõnesünteesi failid "C:" kettal "festival" nime all.

NB! Video vaatamiseks on teil vaja koodekseid, need saate K-Lite koodeksite paketist. Koodeksid: K-Lite.

Rakenduse saate siit allalaadida: Video Mängija SRT Helinadaja.Uudised ja tulekul!

Järgmise aasta sees valmivad veel mõned rakendused. Rõhk on suunatud Java rakendustele veebis (Applet rakendused). Praegust on valmimas Java rakendused: Paint, Text ja Table. Need kõik rakendused on suunatud kõikidele kasutajatele ja on täiesti tasuta. Lühidalt, Paint on joonistamis programm, millega on võimalik nii keerulisi kui kergeid joonistusi maalida. Text sarnaneb Windows'i rakendusega 'Word'. Table on tabeliarvutus programm, millega on ka võimalik teha raamatupidamist. Samuti on valmimas veel Messenger'i rakendus, ja loodame et sellele tuleb ka kasutajaid.Autoriõigus © 2017 Janek Soomets

Kontakt: e-post: janek.sm@mail.ee; telefon: 3220499