iTarkvara

Vajalikud programmid nii Windowsile kui MACile.

Äriplaani koostamine - TARKVARA

ÄRIPLAAN PROGRAMMIGA, Äriplaan3 ja Äriplaan4, saate äriplaani koostada. Äriplaani osad on võetud töötukassa äriplaani koostamise õpetuse kodulehelt. Valmis äriplaani saate välja printida. Äriplaani faili võib salvestada Äriplaani rakenduse formaati või RTF faili formaati. Viimast faili formaati saab avada ka Microsoft Word'is. Äriplaani rakendus sisaldab kõike vajalike vormindamise töövahendeid. Ja samuti saab selles koostada diagramme, lisada rehkendusi, tekstibokse ja paju muud.

Programm töötab Windows'i keskkonnas.

Äriplaani rakendus tuleb alla laadida, lahti pakkida ja kopeerida soovitud asukohta. Programm käivitud „Äriplaan3.exe“ failist.

Äriplaan3 fail on siin: Äriplaan3

NÄIDIS äriplaani saate siit alla laadida: naide.ap3. Näite äriplaani saab sirvida Äriplaan3 rakendusega.

Äriplaan4 fail on siin: Äriplaan4

Vajutage punasega märgitud nupule ja lingile, et faili alla laadida.


Uudised

Tulekul on uued e-raamatud. E-raamatute sisu on sunatud teatme teostele (entsüklopeediad). E-raamatute tegemine on seotud kasutajatest, kas neil on neid vaja. E-raamatute lugemise programm on tehtud nii Windowsile kui MACile.

Kevade jooksul saab ülesse pandud uus rakendus, „Äriplaan“. See rakendus on suunatud äriplaani koostamisele. Rakendus sisaldab kõike äriplaani koostamise osasid, mis on üles pandud töötukassa kodulehel.

Autoriõigus © 2019 Janek Soomets | E-post: janek.sm@mail.ee | Tel: 3220499