iTarkvara

Vajalikud programmid nii Windowsile kui MACile.

e-Raamat - ENTSÜKLOPEEDIA

e-Raamat – saate lugeda erinevaid TEATME TEOSEID. Raamatute sisu on suunatud teatme teostele. Näiteks raamatud sisaldavad informatsiooni Maa- või loomastike kohta.

Raamatute tekst on skaneeritud erinevatest hallikatest (paber kandjatest).

Tarkvara sisaldab nii Windowsi kui MACOS rakendust, millega saate raamatute sisu lugeda.

Lugeja rakendust on lihtne ja mugav paigaldada arvutisse. Selleks tuleb programm alla laadida ja lahti pakkida ning kopeerida soovitud asukohta. e2-Raamat tarkvaraga avage lehe lõpus olev e-raamatu sisu fail - näiteks "Kosmos.e2r" fail ja saategi lugeda raamatut.


Windows

Windowsi rakendus tuleb alla laadida, lahti pakkida ja kopeerida soovitud asukohta. Programm käivitud „e2-Raamat.exe“ failist. Raamatu sisu failid asuvad lehe lõpus.

Windowsi fail on siin: e2-Raamat

Vajutage punasega märgitud nupule ja lingile, et faili alla laadida.MACOS

Siis kui teil on Apple arvuti kasutage järgmist linki. Fail tuleb samuti alla laadida ja ZIP fail tuleb lahti pakkida. Kopeerige MACOS APP fail soovitud kohta ja käivitage. Raamatute sisu failid asuvad lehe lõpus. Neid saate avada ja lugeda ning otsida teksti.

MACi fail on siin: e2-Raamat


Raamatute failid

Esialgu on vähe faile, kuid neid tuleb koguaeg juurde.

Failid:

Uudised

Tulekul on uued e-raamatud. E-raamatute sisu on sunatud teatme teostele (entsüklopeediad). E-raamatute tegemine on seotud kasutajatest, kas neil on neid vaja. E-raamatute lugemise programm on tehtud nii Windowsile kui MACile.

Kevade jooksul saab ülesse pandud uus rakendus, „Äriplaan“. See rakendus on suunatud äriplaani koostamisele. Rakendus sisaldab kõike äriplaani koostamise osasid, mis on üles pandud töötukassa kodulehel.

Autoriõigus © 2019 Janek Soomets | E-post: janek.sm@mail.ee | Tel: 3220499