iTarkvara

Vajalikud programmid nii Windowsile kui MACile.

Family Tree Builder

Tegemist on sugupuu loomise programmiga. Saate talletada oma sugupuu isikud kõik ühte mugavasse faili. Ja fail võib sisaldada peale isikute ka pilte, dokumente mis on tehtud antud sugupuu teemadel. Video ja Heli faile, mis on loodud loodava sugupuu sündmustest.

Sugupuu on graafiliselt kujundatav. Saate kasutada 4 graafilist vormi. Kas siis esivanematest tehtav diagramm. Vertikaalis või horisontaalis kuvatav. Ja teine variant on järeltulijatest tehtav diagramm, ja samuti siis vertikaalis või horisontaalis kuvatav.

Sugupuu sisaldab informatiivset liidest. Sellisel juhul saate kasutada aruandeid. Aruandeid on kokku 6.

Näiteks aruanne esivanematest, mis toob generatsioonilest välja kõik generatsiooni isikud ja isikute fotod. Või siis järeltulijatest toodav aruanne, mis sammuti kuva kõik sugupuu järeltulijate generatsioonid. Ja neid aruandeid saate samuti vormindada nagu ka diagramme. Kõiki aruandeid ja diagramme saate välja printida ja paigutada suurelt siis tahvlile.

On võimalik importida ja eksportida GEDCOM faili. GEDCOM fail on rahvusvaheline sugupujude talletamise faili formaat.

Programm on lihtne ja kasutajasõbralik.

Kui olete rakenduse alla laadinud, siis pakkige alla laaditud EXE fail soovitud kohta lahti. Rakendus käivitub „FamilyTreeBuilder.exe“ failile klikkides.

Fail on siin: Family Tree Builder

Uudised

Tulekul on uued e-raamatud. E-raamatute sisu on sunatud teatme teostele (entsüklopeediad). E-raamatute tegemine on seotud kasutajatest, kas neil on neid vaja. E-raamatute lugemise programm on tehtud nii Windowsile kui MACile.

Kevade jooksul saab ülesse pandud uus rakendus, „Äriplaan“. See rakendus on suunatud äriplaani koostamisele. Rakendus sisaldab kõike äriplaani koostamise osasid, mis on üles pandud töötukassa kodulehel.

Autoriõigus © 2019 Janek Soomets | E-post: janek.sm@mail.ee | Tel: 3220499