iTarkvara

Vajalikud programmid nii Windowsile kui MACile.

Music Maker

Kui soovite luua muusika laulu, siis olete just õiges kohas. Tegemist on muusika tegemise programmiga.

Programmi tööpõhimõte on muusika kordusetel (loops). Korduseid saate paigutada vastavalt järjekorda ja järjekorrad saate luua igal rajal eraldi. Radade arv pole piiratud.

Lisaks sellele saate kasutada rütmimasinat (BeatBox). Saate koostada oma rütmi igale laulule. Rütmi helitugevust saate muuta. Kas siis heli vaiksemalt või heli kõvasti mängimas.

Peale rütmimasina sisaldab programm veel Midi klaverit. Kus saate mängida sisse vajalikud laulu noodid.

Igat instrumenti saate eraldi salvestada ja kuulata programmis. Siis kui kordused on kõik paigas saate salvestada laulu lõpliku versiooni.

Salvestada saate kas siis: WAV faili vormingus.

Muidugi kordusete pikkuseid ja asukohti saate muuta ja samuti saate muuta iga korduse helitugevust laulus.

Helitugevust saate muuta igal rajal eraldi või siis saate muuta üldist heli tugevust.

Programm on lihtne ja kasutajasõbralik.

Kui olete rakenduse alla laadinud, siis pakkige alla laaditud EXE fail soovitud kohta lahti. Rakendus käivitub „MusicMaker.exe“ failile klikkides.

Fail on siin: Music Maker

Uudised

Tulekul on uued e-raamatud. E-raamatute sisu on sunatud teatme teostele (entsüklopeediad). E-raamatute tegemine on seotud kasutajatest, kas neil on neid vaja. E-raamatute lugemise programm on tehtud nii Windowsile kui MACile.

Kevade jooksul saab ülesse pandud uus rakendus, „Äriplaan“. See rakendus on suunatud äriplaani koostamisele. Rakendus sisaldab kõike äriplaani koostamise osasid, mis on üles pandud töötukassa kodulehel.

Autoriõigus © 2019 Janek Soomets | E-post: janek.sm@mail.ee | Tel: 3220499