iTarkvara

Vajalikud programmid nii Windowsile kui MACile.

Video Subtiitrite Helindaja

Selle rakendusega saate vaadata video faili ja kuulata SRT subtiitreid heliliselt. Siin on kasutatud Eesti Keele Instituudi poolt loodud kõnekorpust (Festivali kõnesünteesi). Video mängijana on kasutatud Windows Media Player’it. Rakendus töötab Windowsi keskkonnas.

Kui olete rakenduse alla laadinud, siis pakkige alla laaditud RAR fail (SubtiitriteHelindajaInstall.rar) soovitud kohta lahti. Peale failide allalaadimist ja lahti pakkimist käivitage "SubtiitriteHelindajaInstall.exe" fail, klikkides selle peale. Install fail küsib kuhu soovite rakenduse paigaldada, see on oma soovi järgi (ainult ei saa paigaldada programmi Program Files kausta, sest see on kaitstud). Peale rakenduse installimist asuvad kõnesünteesi failid "C:" kettal "festival" nime all. Kui rakendus on paigaldatud siis Subtiitrite Helindaja käivitub "SubtiitriteHelindaja.exe" failile klikkides.

Rakenduse deinstallimisel tuleb failid kustutada - programmi failid (kuhu need paigaldasite) ja festivali failid "C:" kaustast.

NB! Video vaatamiseks on teil vaja koodekseid, need saate K-Lite koodeksite paketist. Koodeksid: K-Lite.

Fail on siin: Video Subtiitrite Helindaja

Uudised

Tulekul on uued e-raamatud. E-raamatute sisu on sunatud teatme teostele (entsüklopeediad). E-raamatute tegemine on seotud kasutajatest, kas neil on neid vaja. E-raamatute lugemise programm on tehtud nii Windowsile kui MACile.

Kevade jooksul saab ülesse pandud uus rakendus, „Äriplaan“. See rakendus on suunatud äriplaani koostamisele. Rakendus sisaldab kõike äriplaani koostamise osasid, mis on üles pandud töötukassa kodulehel.

Autoriõigus © 2019 Janek Soomets | E-post: janek.sm@mail.ee | Tel: 3220499